POŠTOVNÉ nad 50EUR ZDARMA!
Logo
Potrebuješ sa poradiť?
Po-Pi 11-17:00
0 ks
za € 0
Nákupný košík je prázdny
Potrebuješ sa poradiť o rastlinkách?
10.02.2023
Komentáre (0)

Rastlinné spoločenské hry

Hrali ste už rastlinné spoločenské hry?

Kvetáreň miluje nielen rastlinky a všetko zelené, ale aj hrať sa spoločenské stolné hry. 
V prieniku týchto dvoch svetov sa objavuje niekoľko spoločenských hier, ktoré sa venujú rastlinnej tematike a naše obľúbené by sme Vám chceli v nasledujúcih riadkoch predstaviť :)

VERDANT / POKOJOVKY


Hra Pokojovky (MINDOK) je pomerne jednoduchá rodinná hra na princípe výberu kariet a tvorenia ich sád. Stanete sa nadšeným pestovateľom izboviek z celého sveta a pokúsite sa vytvoriť si doma to najútulnejšie prostredie.Hra obsahuje nádherné komponenty, drevené lístky Monstery Deliciosa, prekasne ilustrované karty izbových rastlín s faktami o nich, žetóny kvetináčov, nábytku či domácich mazlíčkov.  
Hra vychádza v českom preklade už v marci 2023.


HOUSE OF PLANTS

Prevažne kartová hra House of Plants sa začína tým, že každý hráč dostane veľkú hraciu kartu predstavujúcu prázdny byt. Vašou úlohou je zaplniť ho izbovými rastlinami a potom sa o ne dôkladne starať.Pomocou kartičiek zbierate vodu, slnečné svetlo a vlhkosť aby rastlinky vyrástli a premenili ste byt na mestskú džungľu. Je na Vás, či zvolíte za stratégiu kvantitu či kvalitu :) 


Hra House of Plants je rodinná hra, ktorá je odohraná za polhodinku:)

POWER PLANTS / VÁLKA KVĚTŮ
V ďalšej zábavnej rodinnej hre ste mocným čarodejníkom, ktorý pestuje záhradu magických rastlín do odvarov. Popri tom zbierate magické drahokamy a rozmiestňujete svoj tím verných škriatkov, aby ste odrazili vašu konkurenciu a mali kontrolu nad najcennejšími záhonmi, keď bude záhrada hotová.


Tieto neobyčajné rastliny však pestujete len na malom kúsku zeme, kde je pôda dostatočne úrodná. Preto ste sa dohodli, že sa on podelíte so súpermi.  To ale neznamená, že z toho nebudete chcieť vyťažiť pre seba čo najviac. Hra je veľmi pekne graficky spracovaná v duchu fantasy. 


Tak ako, presvedčili sme Vás sa zahrať? 

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Copyright 2020 ©Kvetúlok / Kvetáreň
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk